Üye Girişi
Dil Çeviri

Hızlı Kargoiç giyim sarayı
Hakkımızda

 

   Firmamızın temelleri 1978 yılında aynı zamanda kurucumuz olan Vahdettin Payas tarafından atılmıştır.Tekstil işinin temeli olan terzilik işini memleketi Sarıkamışta icra eden Vahdettin Payas ani bir kararla terzilik işini bırakmıştır. Vahdettin Payas ileri görüşlülüğünü kullanarak artık hazır giyim sektörünün geliştiğini , terzilik mesleğinin biteceğini erkenden görmüş ve bu kararı almıştır.

 

1982 senesinde Payas Giyim olarak Bursa Tahtakalede hazır giyim sektöründe Bursa piyasasında ki yerini almıştır.1997 senesinde üretim kapasitesini arttırarak Çakırhamamdaki yeni yerine geçmiştir.

 

2007 senesinde büyük bir adım atarak üretici kimliğinden çıkıp toptancı olmaya karar veren firmamızın 2.kuşak yetkilileri Gökhan Payas ve Esra Payas 5 nisan 2007 tarihinde penye-triko-konfeksiyon ürünleri dahilinde bugün ki firmamız Payas Toptanı kurmuşlardır.

 

Ve son olarak 2012 yılında büyük bir yatırım yapan Payas Toptan Vişne Caddesinde ki ana merkezine geçmiştir. “Giyimde Herşey” sloganıyla yola çıkan firmamız burada amacına ulaşmış iç giyim ve erkek giyimini de ürün yelpazesine ekleyerek yoluna devam etmektedir.

 

 Payas Toptan olarak; Kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyetini esas aldığımız için bugün toptancılıkta 30 yılımızı doldurmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran Payas Toptan ,Ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi kurumsal bir ilke edinmiştir. İşte bu nedenle girdiği her sektörde lider firma olmuştur.

 

Firmamız Türkiye'nin 81 il ve ilçelerine satış yapmaktadır. Bünyesinde barındırdığı 100'ü aşkın marka, 10.000 çeşit ürün, 1000'e ulaşan müşteri potansiyeli ve 15 kalifiyeli,genç ve dinamik çalışanıyla birlikte hep daha iyiye ulaşma çaba ve gayretindedir.

 

Saygılarımızla